Schody drewniane

 

Nasza oferta:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W swojej długiej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Zatrudniamy ludzi którzy wiedzą co robią i dbają o wysoką jakość swojej pracy.

Pytania na temat naszych produktów można zadawać telefonicznie lub emailowo:

Tel. kom. 0 504 168 465

Wycena schodów jest bezpłatna
i do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy!

 
 

Schody drewniane proste - wszędzie tam gdzie brakuje miejsca

schody drewniane proste przykład

Schody drewniane proste to najprostszy typ schodów. Cechują się prostą konstrukcją i pasują do każdego typu wnętrz. Mogą być zabudowane na stopniach betonowych lub jako konstrukcja samonośna. Właśnie ta druga opcja jest stosowana najczęściej.

Schody drewniane proste jako konstrukcja samonośna cechują się lekkością konstrukcji. Brak betonowej podbudowy umożliwia łatwe zagospodarowanie przestrzeni pod schodami. Najczęściej służą do sprawnej komunikacji z poddaszem użytkowym lub piwnicą.

Tego typu schody o stromej konstrukcji i wąskich stopniach zajmują bardzo mało miejsca. To właśnie dlatego są tak popularne.

Schody drewniane proste bez podstopnic tworzą ciekawą wizualnie konstrukcję i mogą stanowić atrakcyjną ozdobę w domu w którym istnieją duże, otwarte przestrzenie. Co ciekawe, nadają się również do mieszkań lub poddaszy (o dużej wysokości) i loftów gdzie łączą ze sobą piętro z antresolą.

Warszawa ul.Wiśniowa 36    tel. (022)848-12-52    tel. kom. 0 504 168 465    czynne: pon-pt 9-17 / sob 9-14