Schody drewniane

 

Nasza oferta:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W swojej długiej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Zatrudniamy ludzi którzy wiedzą co robią i dbają o wysoką jakość swojej pracy.

Pytania na temat naszych produktów można zadawać telefonicznie lub emailowo:

Tel. kom. 0 504 168 465

Wycena schodów jest bezpłatna
i do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy!

 
 

Balustrady drewniane, a może metalowe lub szklane?

balustrady szklane warszawa galeria

Balustrady to nieodłączny element schodów. Istnieją konstrukcje schodowe bez balustrad, jednak mogą one być niekomfortowe dla niektórych osób, nie dając możliwości zachowania równowagi i bezpieczeństwa podczas korzystania ze schodów.

Balustrady drewniane doskonale współgrają z klasycznym wystrojem wnętrz. Drewniana konstrukcja wizualnie ociepla pomieszczenie i współgra z drewnianymi stopniami schodów. Balustrady drewniane to wciąż najpopularniejszy typ balustrad stosowanych w Polsce.

Należy jednak mieć na względzie postępującą nowoczesność. Dlatego w przypadku niektórych aranżacji wnętrz stosuje się balustrady metalowe lub balustrady szklane.

Balustrady metalowe najczęściej są wykonywane w kolorystyce srebrnej matowej (np. anodowane aluminium) lub błyszczącej (stal nierdzewna i stal chromowana). Szczególną zaletą balustrady metalowej jest łatwość jej wyginania i duża wytrzymałość przy zachowaniu małego przekroju elementów.

Balustrady szklane to najnowszy hit nowoczesnego wnętrza. Szkło zawsze kojarzyło się z czymś kruchym. Obecna technologia pozwala na produkcję hartowanego szkła laminowanego które dzięki swojej wytrzymałości i bezpieczeństwu zyskało wiele nowych zastosowań.

Warszawa ul.Wiśniowa 36    tel. (022)848-12-52    tel. kom. 0 504 168 465    czynne: pon-pt 9-17 / sob 9-14